Chcete predať náhradný diel?

 Využite portál SROTEN.sk a už len čakajte na zavolanie kupujúceho. 

Zaregistrujte sa a staňte sa členom veľkého klubu fanúšikov motorizmu a zároveň získajte možnosť predávať akékoľvek náhradné diely, ktoré Vám ležia v garáži alebo v dielni. Predávajte náhradné diely našim jedinečným systémom, kde nebudete musieť zadávať ponuku opakovane.

Registráciou získate:

  • časovo neobmedzenú platnosť každej jednotlivej ponuky  - ponuka bude v systéme dovtedy, pokiaľ ju zo systému nezrušíte vy sami
  • možnosť byť kontaktovaný obrovským množstvom dopytujúcich (kupujúci, ktorí si zadali dopyt na konkrétny náhradny diel), ktorí sa v už v databáze nachádzajú, alebu sa budú nachádzať. O Vašej ponuke budeme informovať kupujúceho SMS správou do 24 hodín od pridania Vašej ponuky.

 

Obrázok č. 1: Schéma párovania dopytu a ponuky

Pridať náhradný diel

Vysvetlenie schémy:
Na portáli SROTEN.sk sa nachádza veľké množstvo dopytov na rôzne náhradné diely. Predávajúci vytvorí ponuku náhradného dielu, na
ktorý existuje dopyt (viď. DOPYT č. 1. a dopyt č. 2). Systém ponuku a dopyt spáruje a odošle SMS správu o ponuke (ponuka č. 1) kupujúcemu číslo 1 a kupujúcemu č. 2. Kupujúci č. 1 a č. 2 následne kontaktuje predávajúceho.

 

V prípade, že máte záujem predávať svoje náhradné diely prostredníctvom portálu sroten.sk, je potrebné vykonať nasledujúce kroky:

  1. Registrovať sa - na registráciu budete potrebovať mobilný telefón schopný prijímať SMS správy.
  2. Aktivovať svoj účet - po registrácii Vám bude zaslaná SMS správa s aktivakčným kódom, ktorý použijete na aktiváciu svojho konta. Konto sa aktivuje iba raz, najlepšie ihneď po registrácii.
  3. Prihlásiť sa - prihlasovacie meno bude Vaše telefónne číslo, ktoré ste uviedli pri registrácii. Heslo si zvolíte pri registrácii.
  4. Pridať ponuku - po prihlásení sa prekliknete do sekcie "Pridať ponuku", kde už môžete pridávať neobmedzene svoje náhradné diely.

 Vaša ponuka bude zverejnená na portáli SROTEN.sk úplne ZDARMA 


Pozn.: V prípade, že prevádzkujete autovrakovisko, môžete využiť aplikáciu určenú práve pre skadovú evidenciu náhradných dielov 
autovrakoviska. Náhradné diely sa z aplikácie budú prenášať priamo aj do ponuky na portáli SROTEN.sk

 

Obrázok č. 2: Ukážka pridania ponuky:

Pridať náhradný diel