Chcete kúpiť náhradný diel?

 Využite portál SROTEN.sk a my Vám nájdeme náhradný diel. 

Zaregistrujte sa a staňte sa členom veľkého klubu fanúšikov motorizmu a zároveň získajte možnosť nakupovať akékoľvek náhradné diely, ktoré sú v ponuke. Pokiaľ sa náhradný diel v ponuke nenachádza, zadajte dopyt. Portál SROTEN.sk Vás bude okamžite informovať SMS správou o pridaní náhradného dielu do ponuky portálu SROTEN.sk .

Registráciou získate:

  • časovo neobmedzenú platnosť každého jednotlivého zadaného dopytu  - budete dostávať SMS správy o ponukách na požadovaný náhradný diel dovtedy, pokiaľ ho zo systému nezrušíte vy sami
  • zadáte dopyt na požadovaný náhradný diel a nemusíte už pravidelne sledovať portál SRTOEN.sk. Portál SROTEN.sk to bude sledevať za Vás.

 

Obrázok č. 1: Schéma párovania dopytu a ponuky

Pridať náhradný diel

Vysvetlenie schémy:
Na portáli SROTEN.sk sa nachádza veľké množstvo dopytov na rôzne náhradné diely. Predávajúci vytvorí ponuku náhradného dielu, na
ktorý existuje dopyt (viď. DOPYT č. 1. a dopyt č. 2). Systém ponuku a dopyt spáruje a odošle SMS správu o ponuke (ponuka č. 1) kupujúcemu číslo 1 a kupujúcemu č. 2. Kupujúci č. 1 a č. 2 následne kontaktuje predávajúceho.

 

V prípade, že máte záujem nakupovať náhradné diely pomocu DOPYTU na portáli sroten.sk, je potrebné vykonať nasledujúce kroky:

  1. Registrovať sa - na registráciu budete potrebovať mobilný telefón schopný prijímať SMS správy.
  2. Aktivovať svoj účet - po registrácii Vám bude zaslaná SMS správa s aktivakčným kódom, ktorý použijete na aktiváciu svojho konta. Konto sa aktivuje iba raz, najlepšie ihneď po registrácii.
  3. Prihlásiť sa - prihlasovacie meno bude Vaše telefónne číslo, ktoré ste uviedli pri registrácii. Heslo si zvolíte pri registrácii.
  4. Pridať dopyt - po prihlásení sa prekliknete do sekcie "Pridať dopyt", kde už môžete pridávať neobmedzene svoje požiadavky na náhradné diely.

 Vaše dopyty budú zaradené na portáli SROTEN.sk úplne ZDARMA